УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ МОДИ «KYIV FASHION – 2024»

02.02. 2024

 01 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відвідали 45-й Міжнародний фестиваль моди «КYIV FASHION – 2024», визнаний UFI.

Оксана Оліферчук, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, стала учасницею спеціалізованих тематичних розділів: жіночий, чоловічий та дитячий одяг, вечірній та дизайнерський одяг, одяг великих розмірів, а також одяг для активного образу життя.

Kyiv Fashion – щорічна важлива подія модної індустрії України. Протягом більш як 20 років виставка є місцем зустрічі професіоналів світу моди, вона відображає актуальні тенденції, а також напрямки розвитку галузі.

Оксана Михайлівна відвідала лекції про довгострокові фешн-тренди, світові та українські колаборації; майстер-класи: «Технологія кутюрної вишивки провідних будинків моди chanel, dior, gucci, schiaparelli в сучасних колекціях» та  «Наколювання вечірньої сукні за методикою французького кутюра».  Подіумні та бізнес-заходи супроводжували виставку Kyiv Fashion та створювали атмосферу для плідного спілкування виробників, байєрів і дистриб’юторів.

Kyiv Fashion неможливо уявити без виробників і постачальників тканин, фурнітури, аксесуарів та обладнання для крою та шиття. І якщо на стендах виробників одягу ми можемо побачити, що ми будемо носити в наступному сезоні, то на стендах виробників матеріалів – як, з чого та на чому будуть шити.

На території Міжнародного виставкового центру (організатор виставки) під егідою Kyiv Fashion – 2024 відбулися в єдиному форматі Міжнародні спеціалізовані розділи виставки:

  • Kyiv Fashion Lingerie & Swimwear,
  • Kyiv Fashion Premium,
  • Kyiv Fashion Accessories,
  • Kyiv Fashion Fabrics,
  • Kyiv Fashion Equipment.

Вдячні організаторам виставки за прекрасну організацію. Бажаємо ефективної роботи, процвітання, нескінченної енергії у досягненні поставленої мети, творчої наснаги у вирішенні нових завдань, здорової конкуренції і гарного самопочуття в цей непростий час.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з усіма учасниками наступного року!

#Білоцерківський_інститут_неперевної_професійної_освіти

#Національна_академія_педагогічних_наук_України