ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЛАВРЕАТІВ КОНКУРСУ НА КРАЩУ ВИПУСКНУ РОБОТУ СЛУХАЧА КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

01.02. 2024

 31 січня 2024 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти підведено підсумки Конкурс на кращу випускну роботу (проєкт) слухача курсів підвищення кваліфікації.

Конкурс проводився впродовж 2023 року серед педагогів професійної (професійно-технічної) освіти із 17 областей України і м. Київ.

Конкурс проводиться щорічно відповідно до «Положення про конкурс на кращу випускну роботу (проєкт) слухача курсів підвищення кваліфікації у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти» та з метою підвищення якості освітніх послуг, виявлення та підтримки творчої інноваційної діяльності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, розвитку їхньої креативності та популяризації кращих освітніх практик та перспективного педагогічного досвіду.

Основна роль Конкурсу полягає в пропагуванні кращих освітніх практик з метою вирішення існуючих професійних проблем, стимулюванні та підтримці творчих потенційних можливостей педагогів, формуванні настанов на саморозвиток фахівця в професійній діяльності.

На заключний етап конкурсу за різними номінаціями членами журі було відібрано понад 40 робіт педагогів ЗП(ПТ)О з різних областей України.

Цьогоріч переможцями конкурсу стали 22 педагоги ЗП(ПТ)О у 5-ти номінаціях.

  1. Креативність в організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О.
  2. Упровадження інноваційних технологій навчання і виховання.
  3. Створення сучасного комплексного науково-методичного забезпечення освітнього процесу в ЗП(ПТ)О.
  4. Упровадження технологій дистанційного навчання.
  5. Новизна та оригінальність запропонованих рішень.

Переможцями конкурсу за номінаціями є педагоги таких закладів України, як: ДНЗ «Бердичівське вище професійне училище», Коростишівський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення» м. Житомира, Полтавський навчальний центр № 64, ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище», ВПУ № 75 Дніпропетровської області, Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі, ДНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту», ДНЗ  «Полтавський ЦПТО», ДНЗ «Сєвєродонецьке вище професійне училище», «Дунайський центр професійної освіти» та інші.

Випускні роботи, подані відділом сучасних технологій виробництва відзначені окремою номінацією «Творчі та ініціативні педагоги закладів професійної освіти».

Результати конкурсу на кращу випускну роботу (проєкт) слухача курсів підвищення кваліфікації у БІНПО розглянуто і затверджено Вченою радою БІНПО.

Переможці, лауреати конкурсу за номінаціями, керівники закладів П(ПТ)О, які здійснювали організаційний та методичний супровід переможців конкурсу, відзначені грамотами і подячними листами.

Вітаємо учасників, переможців, лавреатів конкурсу за номінаціями! Радіємо творчій співпраці колективів ЗП(ПТ)О із БІНПО!

Тримаємо наш непереможний освітянський стрій!