У БІНПО РОЗПОЧАЛИСЯ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ, ЩО ЗАЛУЧАЄТЬСЯ ДО ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ НА ВИРОБНИЦТВІ

12.12. 2023

  11 грудня 2023 у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти  ДЗВО «УМО» НАПН України розпочалися курси підвищення кваліфікації персоналу Дніпровської, Криворізької та Кропивницької філій ТОВ «Газорозподільні мережі України», що залучається до професійного навчання на виробництві. Навчання здійснюється за дистанційною формою з з використанням ліцензійного хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365.

Вказані філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють провадження господарської діяльності з розподілу та доставки природного газу населенню, установам, організаціям бюджетної сфери, промисловим і комунально-побутовим споживачам Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Проходити навчання на курсах підвищення кваліфікації в Інституті будуть понад 120 працівників, які перебувають на різних посадах: майстри та старші майстри, слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, слюсарі з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсарі з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, слюсарі з аварійно-відбудовних робіт, монтери із захисту підземних трубопроводів від корозії, контролери газового господарства, водії автотранспортних засобів, електрогазозварники, механіки та старші механіки, інженери з охорони праці, інженери-енергетики, начальники служб, керівники та провідні фахівці груп навчання та розвитку персоналу, начальники лабораторій засобів вимірювальної техніки та хімічного аналізу, начальники відділів кадрового адміністрування, начальники фінансово-економічних відділів.

Освітній процес побудованих на основі чотирьох модулів: «Психологія професійної діяльності в умовах виробництва», «Професійна (виробнича) педагогіка і педагогіка праці», «Методика професійної підготовки фахівців на підприємстві», «Освітні технології в професійній діяльності сучасного фахівця». До викладання залучені науково-педагогічні працівники трьох кафедр Інституту: кафедри педагогіки, психології та менеджменту, кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну, кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін.

Персонал, що залучається до професійного навчання на виробництві, може не тільки прослухати лекції, взяти участь у семінарських заняттях та спецкурсах, але й завантажити навчальні матеріали з освітньої платформи  Teams, переглянути записи занять, пройти онлайн-тести.

Бажаємо нашим слухачам плідного цікавого та корисного навчання

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!