СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ІЗ СЛАВЕТНИМ ЮВІЛЕЄМ! VIVAT CRESCAT FLOREAT!

29.11. 2023

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відзначає славетний -річний ювілей.

Від імені колективу Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти вітаємо керівництво, професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів, усіх працівників з видатною датою – 70-ю річницею від дня заснування.

За цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів для рідної України.
В ці урочисті дні сподіваємося і віримо, що професіоналізм викладачів, бажання студентів університету принесе свої плоди, що ви подолаєте всі перешкоди і будете ще більше працювати, щоб зробити нашу Україну багатою, щасливою державою. Нехай завжди зігріває вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я українського народу.

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти – відокремлений структурний підрозділ Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України. Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти є державним закладом вищої освіти зі статусом «переміщеного з району проведення антитерористичної операції».

08 листопада 2007 року розпорядженням Кабінету Міністрів України №969-р було створено «Університет менеджменту освіти» і Донецький інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників став його відокремленим підрозділом під назвою Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників (м. Донецьк) ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», ліцензованим за IV рівнем акредитації.

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти було створено рішенням Вченої ради Університету від 21.05.2008 року під назвою: Відокремлений структурний підрозділ «Інститут післядипломної освіти інженерно-педагогічний працівників» ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» (м. Донецьк).

Бажаємо колективу університету подальших успіхів і нових здобутків, мужності та незламної сили духу в ім’я перемоги України!

Миру, добра та злагоди!

Слава Україні!

 

#УМО70

#Університет_менеджменту_освіти_Національної_академії_педагогічних_наук_України

http://umo.edu.ua/