УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ БІНПО В ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЇ «МЕТОДИЧНІ ІДЕЇ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МЕТОДИК НАВЧАННЯ»

16.11. 2023

11-12 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники та методисти відділу сучасних технологій виробництва Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України взяли участь у всеукраїнській онлайн конференції «Методичні ідеї та впровадження інноваційних методик навчання», який проводився на платформі ПЕДРАДА.

 В рамках даної конференції було прослухано вебінар на тему: «Надихаючі інструменти та сервіси педагога. Логіка навчальних презентацій».

Провела вебінар Вікторія Ворожбіт-Горбатюк: доктор педагогічних наук, професор, старший науковий співробітник, НДІ вивчення проблем злочинності ім. акад. В. Сташиса НАПрНУ.

Для ефективної професійної діяльності педагогічних працівників існує безліч організуючих інструментів, а Вікторія Ворожбіт-Горбатюк детально розглянула саме презентацію, як один з найважливіших інструментів для освітян. Детально зупинилась на цілях, видах, алгоритмах, структурах презентацій. Показала відомі і маловідомі програми для створення презентацій.

Спікерка вела активний діалог з учасниками, відповідала на актуальні питання. У коментарях освітяни з різних куточків України мали змогу знайомитись, обмінюватись досвідом, вести дискусію по темі вебінару.

Науково-педагогічні працівники та методисти відділу сучасних технологій виробництва БІНПО отримали за участь у вебінарі та відповідні сертифікати.

Дякуємо організаторам та доповідачці за цікавий і корисний захід, що був наповнений  практичними інструментами для розвитку цифрових  навичок.

Як сказав Пабло Пікассо: «Всі діти – художники. Проблема в тому, щоб лишитися художником, коли стаєш дорослим»! А у освітян є така можливість, адже освіта – це безумовно творчий процес!