БІНПО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ ВІД ПРОГРАМИ STARTERNETWORK

16.11. 2023

 13 та 14 листопада 2023 року старший викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту Ілля Пахомов, а також здобувачі вищої освіти за спеціальністю 053 «Психологія» Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти взяли участь у вебінарі від програми StarterNetwork з теми «Пітчінг проєктів».

Програма StarterNetwork реалізується стартап-інкубатором YEP та Тартуським університетом за підтримки Естонського центру з міжнародного розвитку та Міністерства освіти і науки України. Вона покликана сприяти співпраці між українськими університетами, підтримці та розвитку інноваційного і підприємницького потенціалу українських університетів, передачі досвіду і кращих практик естонської системи освіти.

YEP-Інкубатор – це  програма для засновників стартапів стадії ідеї, яка допоможе структурувати роботу, уникаючи поширених помилок. В інкубаційній програмі YEP фахівці протягом 6 років допомагають стартапам генерувати ідеї та будувати масштабовану бізнес-модель разом з експертами зі стартап-спільноти. З 2016 року Програму пройшли понад 500 команд на ранній стадії. Випускники лише останніх двох років залучили більше 1 млн. доларів від інвесторів та донорів, і продовжують розвивати свої продукти на ринках США та Європи.

Програмою передбачена серія вебінарів, метою яких є розвиток інноваційного та підприємницького потенціалу українських університетів та передача досвіду і кращих практик естонської системи вищої освіти. Вона має на меті допомогти представникам академічного середовища інноваційними ідеями, винаходами чи дослідженнями, перетворити їх на стартапи та підтвердити ринковий потенціал.

Пітч (від англійської «pitch» – «подання») – коротке словесне та візуальне представлення певної ідеї, своєрідна презентація. Пітч створюється з метою отримання фінансування для проєкту. Його проводять особисто або через відеозапис. Як правило, він триває від п’яти до десяти хвилин і охоплює передісторію, сюжет і ключові моменти оповіді, короткі описи головних питань, чітке визначення попереднього бюджету. Відповідно пітчінг – це підготовка таких презентацій.

На вебінарі обговорювалися актуальні питання: основи пітчінгу, підготовка презентацій та публічних виступів, формулювання мети проєкту, подолання страху перед аудиторією.

Зі вступним словом виступила Марет Ахонен, менеджерка стартап-лабораторії Тартуського університету, в якому вона охарактеризувала роль пітчінгу у просуванні університетських проєктів.

Спікеркою вебінару виступила Олена Донець, членкиня експертної ради програми StarterNetwork. Вона докладно зупинилася на правилах ефективної презентації проєкту, формулюванні його мети, застосуванні вербальних та невербальних засобів спілкування під час публічного виступу.

Вебінар надав багато корисної та цікавої інформації для викладачів кафедри, тому з нетерпінням чекаємо наступних вебінарів від програми StarterNetwork.

Після завершення вебінару його учасники подякували організаторам та спікерам за теплу та дружню атмосферу, а також за надзвичайно корисну й актуальну інформацію щодо презентації проєктів, теорії і практики публічних виступів.