УЧАСТЬ БІНПО У ВЕБІНАРІ «БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ CANVA ДЛЯ ОСВІТЯН: ПРЕЗЕНТАЦІЇ, РОБОЧІ ЛИСТИ , САЙТИ»

21.10. 2023

  18 жовтня 2023 року науково-педагогічні працівники та методисти відділу сучасних технологій виробництва Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України взяли участь у вебінарі «Безмежні можливості Canva для освітян: презентації, робочі листи, сайти», який проводився на платформі освітнього порталу «Педрада».

Провела вебінар Ольга Слівінська, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, вчитель вищої категорії Одеського ліцею № 22, автор матеріалів для вчителів.

Ольга Слівінська практично розглянула можливості та основні функції платформи Canva. Продемонструвала можливості платформи у створенні різних типів навчально-методичних матеріалів, зокрема: сучасних презентацій, робочих листів, вебсайтів, портфоліо; можливості проведення та оформлення колективних проєктних робіт.

Спікерка на прикладах представила варіанти урізноманітнення дистанційного навчання за допомого платформи Canva через можливість редагування файлів за посиланням. Доповідачка на прикладах продемонструвала поетапне створення інфографіки, стрічки часу, запису відеоуроків, озвучення презентації в застосунку та додавання QR-коду з посиланням.

Науково-педагогічні працівники та методисти відділу сучасних технологій виробництва БІНПО отримали за участь у вебінарі відповідні сертифікати.

Дякуємо організаторам та доповідачці за цікавий і корисний захід, що був наповнений практичними вміннями та навичками.

 Освіта – це безумовно творчий процес!